Hakkımızda

Eday Sandalye .

1990 yılında 90 m2 kapalı alanda ALPER SANDALYE adında faaliyete başlayan firmamız 2005 yılında yeniden yapılanmaya giderek üretimi İnegöl e taşımış ismini de EDAY SANDALYE olarak değiştirmiştir. 4 bin m2 kapalı alan ve 65 ‘ i aşan uzman personel ile üretim yapmaktayız.. Özenle üretiyoruz. Birbirinden güzel renk ve model çeşitleriyle, sandalye alanında uzmanlaştık, ürettik ve hizmet ettik. Yılların verdiği birikimle, ahşabın doğallığını ve sıcaklığını mekânlarınıza olduğu gibi yansıtmayı başardık. Kaliteli ürünleri üretmek ve pazara sunmak ilk günümüzden beri ana hedefimizdir. Bu sebeple üretime başladığımız ilk günden bu yana birinci sınıf malzeme ve işçilikten, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve çalışma disiplininden asla ödün vermedik. Bununla beraber sadece üretimde değil, teslimatta da aynı titizliği göstermemiz müşteri portföyümüzün hızla gelişmesini sağlamıştır….

Tanıtım Filmimiz Yayında!

Emeğin sanata dönüşümünün hikâyesini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Değerlerimiz

– Koşulsuz (sınırsız) Müşteri Memnuniyeti – Sürdürülebilir Başarı – Çalışanlarımızın Gelişimi – Yenilikçi Konsept Tasarımlar – Tedarikçi (Çözüm ortağı) İşbirliği

Vizyonumuz - Misyonumuz

Müşterilerimizin taleplerine uygun olarak tasarlanmış ürünlerimizi, kalite ve verimlilik ilkeleriyle üreterek, sınırlı kaynakları sınırsız müşteri memnuniyetine dönüştürmek.Kendi sektöründe güvenilir, kaliteli ve tavsiye edilen, Türkiye’nin en iyi üretici markası olmak.